Levamiu’l-Ukul Ramuzu’l-Ehadis Şerhi 2.Cilt pdf oku indir

Levamiu’l-Ukul Ramuzu’l-Ehadis Şerhi 2.Cilt pdf oku indir

Elinizdeki “Levâmiu’l-Ukûl” adlı ilmi çalışma, “Râmûzu’l-Ehâdîs” kitabının açıklamasıdır. O Allah’a hamdolsun ki, her şeyi içinde toplayan büyük âlemin gerektirdiği hususları kendinde bulunduran insanı, âlemin küçük bir kopyası olarak yarattı ve dilediği kimseyi yüce Rabbi’n elçisine hizmet etmek için kandilini yakarak, sünnet nurlarından aydınlatıcı nurla nurlandırdı. Ona, ilmi eserler hazinesinin her şeyi açan anahtarını lütfetti.
 
Râmûzu’l-Ehâdîs şerhi ile muradımız, onda gizli kalanları mey­dana çıkarmak ve lügatini açıklamak, işaretlerindeki perdeyi kaldırmak; bu kitapta geçen sözlerdeki sihri ifade edip, en güzel şekilde toparlanmış inciler misali manalara yol bulmak ve tüm bunları gönüllere sunmaktır.
 

Levamiu’l-Ukul Ramuzu’l-Ehadis Şerhi 2.Cilt isimli 1136 sayfadan oluşan kitap ; Ahmed Ziyaeddin Gümüşhanevi tarafından yazılmış ve MEVSİMLER KİTAP yayınevinin 19.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan el-Mulahhas Kitabu't-Tevhîd Şerhi pdf oku indir başlıklı makalemizde el-Mulahhas Kitabu't-Tevhîd Şerhi indir, el-Mulahhas Kitabu't-Tevhîd Şerhi oku ve el-Mulahhas Kitabu't-Tevhîd Şerhi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Levamiu’l-Ukul Ramuzu’l-Ehadis Şerhi 2.Cilt pdf oku indir - PDF indir