Kut’lu Dava Mete Han pdf oku indir

tarafından
22
Kut’lu Dava Mete Han  pdf oku indir

Her yanda yağısı (düşman) ile mücadele etmek zorunda kalan Hunlar, onlarla yüz yüze geldikçe daha iyi savaşmayı öğrenmişti. Onlar Kut’luydu, zorlandıkça daha da güçlendiler ve içlerinden büyük bir Han doğurdular. Onun adı Mete Han’dı. Büyük Hun Hanı METE HAN
O öyle bir dehaydı ki kimsenin usuna gelmeyen onun usuna geliyordu. Ama onu o yapan sadece kendisi değildi, çok iyi bir akıl hocası da vardı ve bu kişi bütün hayatını halkı için hiçe saymıştı. Bu Kut’lu Dava uğruna sadece güçlü olmak ve düşünmek yetmiyordu, ayrıca bir ve beraber hareket etmek de önemliydi. Zafer ancak böyle elde edilebilirdi.
Bütün yay çeken budunları Hun yaptım!
Mete Han
Mete Han’ı bir de Yotube Türkiye’de tarih videoları yapan Yusuf Kayaalp’in dilinden okuyun.
 

Kut’lu Dava Mete Han isimli 208 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Yusuf Kayaalp tarafından kaleme alınmış ve GİZ KİTAP yayınevinin 19.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uygurlar 840’tan Önce pdf oku indir başlıklı makalemizde Uygurlar 840’tan Önce indir, Uygurlar 840’tan Önce oku ve Uygurlar 840’tan Önce pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kut’lu Dava Mete Han pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.