Kuşlar Meclisi / Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 5 pdf oku indir

tarafından
6
Kuşlar Meclisi / Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 5 pdf oku indir

Kuşlar Meclisi’nde, Bayan Peregrine’in vesayeti altındaki tuhaf çocuklar, gizemli bir kehanetin peşine düşüyorlar.
 
Jacob Portman’ın dedesinin arkadaşı olan H, son nefesinde, Jacob’tan Noor’u kurtarmasını ve onu, sadece V olarak bilinen hayattaki son gölge avcısına götürmesini ister. Ancak Noor’un peşinde başkaları da vardır. Çünkü o, dünyanın sonunun geleceğini öngören bir kehanette bahsedilen kızdır.
 
Pek az şey ifade eden birkaç ipucunun peşinde bu kehanetin gizemini çözmeye çalışan Jacob ve arkadaşları, bir yandan da V’nin nerede olduğunu bulmak için canla başla çalışmaya başlarlar. Ne var ki V, Amerika’nın kanunsuz döngülerinden birinde saklanmaktadır ve bulunmak gibi bir niyeti yoktur.
 

Kuşlar Meclisi / Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 5 isimli 360 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Ransom Riggs tarafından kaleme alınmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 20.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şeytan pdf oku indir başlıklı makalemizde Şeytan indir, Şeytan oku ve Şeytan pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kuşlar Meclisi / Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 5 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.