Kurumsal Sürdürülebilirlik 50 Soruda Kurumsal Sürdürülebilirlik Yolculuğu pdf oku indir

tarafından
146
Kurumsal Sürdürülebilirlik  50 Soruda Kurumsal Sürdürülebilirlik Yolculuğu pdf oku indir

Çağımızın anahtar kelimesi: Sürdürülebilirlik. Bireylerin, kurumların, toplumların geleceğini inşa eden sihirli sözcük… Peki sürdürülebilirlikle ilgili bilgimiz ne düzeyde? Neyi, ne kadar biliyoruz? Doğrularımız ve yanlışlarımız neler? Sorumlu bir vatandaş veya fark yaratan bir işletme olmak için sürdürülebilirlikle ilgili neler yapmalı? Bugün büyük markaların almak için gayret ettiği Ecovadis ödülleri neden bu kadar önemli? Yerel yönetimlerin, ülkelerin ve tüm dünyanın sürdürülebilirlik politikaları var mı; nasıl olmalı?
Bu kitap, sürdürülebilirliği her yönüyle anlamanıza yardımcı olacak. Sürdürülebilirliğin temel yapıtaşlarını, ilkelerini ve politikalarını kitap içerisinde bulabileceksiniz. Kişisel yaşamınızı yeniden düzenlemeniz ve topluma iyi bir örnek olmanız için gerekli motivasyonu sunacak size. Bir kurum olarak Ecovadis ödüllerine giden yolculuğunuz için çok önemli bir başlangıç noktası oluşturacak. Dünyadan haberdar olmanızı, sürdürülebilirliğin en güzel örneklerini öğrenmenizi sağlayacak.
Şahsım ve genel müdürlük görevini yürüttüğüm, kitabın hazırlanmasına büyük katkılar sunan Taksim Danışmanlık Hizmetleri adına, kitabın tüm okuyuculara sürdürülebilir faydalar sağlamasını diliyorum.
 

Kurumsal Sürdürülebilirlik
50 Soruda Kurumsal Sürdürülebilirlik Yolculuğu isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Dilek Aşan tarafından yazılmış ve CERES YAYINLARI yayınevinin 23.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yükseköğretimin Yönetimi pdf oku indir başlıklı makalemizde Yükseköğretimin Yönetimi indir, Yükseköğretimin Yönetimi oku ve Yükseköğretimin Yönetimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kurumsal Sürdürülebilirlik 50 Soruda Kurumsal Sürdürülebilirlik Yolculuğu pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.