Kürtçe Öğreniyorum – Kurmanci pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Kürtçe Öğreniyorum – Kurmanci pdf


Kürtçe Öğreniyorum – Kurmanci pdf

Elinizdeki çalışmanın temel amacı, Türkçe bilenlere kolay bir anlatımla tedrici olarak Kürtçe öğretmektir. Kürtçeye merakı olan hemen herkesin istifade etmesini sağlamak için kolay ve sade bir dilin kullanılmasına özen gösterilmiştir.
 
Toplam 24 dersten oluşan kitap hemen her dersin sonunda konuyu daha iyi pekiştirmeniz için alıştırmalara ve geniş örneklere yer verilmiştir.
 
Kürtçe öğrenirken ayrıca Kürt dilinin tarihçesi, alfabesi, telaffuzu, lehçeleri, sayı sistemi, gün ve ay isimleri ile dil bilgisi hakkında da bilgi edineceksiniz.
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap İshak Çelebi tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlkokulda Drama: Uygulama Örnekleri pdf başlıklı makalemizde İlkokulda Drama: Uygulama Örnekleri indir, İlkokulda Drama: Uygulama Örnekleri oku ve İlkokulda Drama: Uygulama Örnekleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Kürtçe Öğreniyorum – Kurmanci pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?