Kurt Nöbeti pdf oku indir

Kurt Nöbeti pdf oku indir

Bu kitap, kırk yılı aşan bir hayatın süzgecinden geçip, sizlerin huzuruna ulaşabildi. Kitaptaki hikâyelerin hepsi; Dr. Rıdvan Karagöz’ün yaşadığı, okuduğu, duyduğu, gördüğü ve hissettiği olaylar, mekânlar ve karakterlerden oluşuyor. Buna rağmen kesinlikle bir otobiyografi değil. Hatta, okuduğunuzda tüm hikâyelerde zamanın, mekânın veya karakterlerin mutlaka bükülmüş olduğunu göreceksiniz.
Ama bu, kitaba ismini veren ‘Kurt Nöbeti’ adlı hikâye için geçerli değil. İçinde gerçek dokümanların da yer aldığı ‘Kurt Nöbeti’ni okuduğunuzda, bu hikâyenin neden kitaba adını verdiğini ve yazarın bu hikâyede neden zamanı ve karakterleri bükemediğini fark edeceksiniz.
Kitap ayrıca, Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı KAHEV’in “Emanetiniz Emanetimizdir”, burs fonu kapsamında, özellikle COVİD-19 pandemisi sebebiyle hayatını kaybetmiş sağlık çalışanlarının evlatlarına bir katkı sunmaya çalışıyor.
Keyifle okuyacağınız yedi öykü, sürpriz sonlar… Bambaşka bir dünyaya adım atmaya hazır olun.
 

Kurt Nöbeti isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Rıdvan Karagöz tarafından yazılmış ve TORTUGA yayınevinin 19.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sandıktan Çıkan Şiirler pdf oku indir başlıklı makalemizde Sandıktan Çıkan Şiirler indir, Sandıktan Çıkan Şiirler oku ve Sandıktan Çıkan Şiirler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kurt Nöbeti pdf oku indir - PDF indir