Kurt Kanunu pdf oku indir

tarafından
11
Kurt Kanunu pdf oku indir

“Kurtlukta düşeni yemek kanundur” korkusunu her an enselerinde hissederek yaşayan köşeye kıstırılmış, kendileriyle ve geçmişleriyle, içinde bulundukları zamanla hesaplaşan insanları anlatıyor Kemal Tahir, Kurt Kanunu’nda. Cumhuriyetin en bunalımlı dönemlerinden biri olarak değerlendirilen “İzmir Suikasti” olayına karışan ve karıştırılanların dramı olarak da okunabilecek roman, İttihatçılar arasındaki iktidar kavgasını ve tasfiye sürecini de acımasız bir yalınlıkla ve özeleştiriyle ortaya koyuyor.

Esir Şehir Üçlemesi’nde taşıdığı umudu Yol Ayrımı’nda yitirmeye başlayan Kemal Tahir, Kurt Kanunu’nda mücadelenin kime ve neye karşı yapıldığının pek de öneminin kalmadığı günleri “hayal kırıklığını satır aralarına gizleyerek” ustalıkla betimliyor.
 

Kurt Kanunu isimli 304 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Kemal Tahir tarafından kaleme alınmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 02.06.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uçurtma Avcısı (Midi Boy) pdf oku indir başlıklı makalemizde Uçurtma Avcısı (Midi Boy) indir, Uçurtma Avcısı (Midi Boy) oku ve Uçurtma Avcısı (Midi Boy) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kurt Kanunu pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.