Kürk Mantolu Madonna (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
10
Kürk Mantolu Madonna (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Sabahattin Ali, ölümsüz eseri Kürk Mantolu Madonna’yı yetmiş beş yıl önce kaleme aldı. Yayımlanmasından beş yıl sonraysa aramızdan ayrıldı. O günden bugüne pek çok şey değişti. Kürk Mantolu Madonna yurt dışına açıldı. Kitaplara, tiyatro sahnelerine, dolaylı yoldan sinemaya ilham oldu. Bugün hâlâ en çok okunanlar listesinde tahtı sarsılmadan varlığını koruyan romanı yayımlarken, eserin aslına sadık kalmaya dikkat ettik. Titiz bir çalışmayla kendi dil ve üslup zenginliğini koruduk. 
“Tesadüf seni önüme çıkarmasaydı, gene aynı şekilde, fakat her şeyden habersiz, yaşayıp gidecektim. Sen bana, dünyada başka türlü bir hayatın da mevcut olduğunu, benim bir de ruhum bulunduğunu öğrettin.”
 

Kürk Mantolu Madonna (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 212 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sabahattin Ali tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 14.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnsanın Acısını İnsan Alır / Bütün Yazıları 1 pdf oku indir başlıklı makalemizde İnsanın Acısını İnsan Alır / Bütün Yazıları 1 indir, İnsanın Acısını İnsan Alır / Bütün Yazıları 1 oku ve İnsanın Acısını İnsan Alır / Bütün Yazıları 1 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kürk Mantolu Madonna (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.