Küresel Çeteye İnfaz Kökten Siyasi Çözümleme pdf oku indir

tarafından
30
Küresel Çeteye İnfaz Kökten Siyasi Çözümleme pdf oku indir

Bu kitabı yazarken haddimizi kendimiz tayin ettik. Bizi hadsiz bulacakların bize tayin edecekleri haddi umursamadık.
Bu kitap nasıl yazıldı?
 
Tüm insanlığın katili, cani küresel ezoterik çetenin ifşa edilmesi gerekiyordu. İnsanlıkla kendinin fare ile oynadığı gibi oynayan bu Çıfıt, yani şeytansı örgütün haklılıkla kuşatılıp mahkûm edilmesi elzemdi. Türk devletlerinin bu Çıfıtlığın zebunu olarak nasıl çöktüklerini, yönetimlerinin hangi sebeplerden ötürü vesayet altına girdiğini ve vesayetin esaretinde nasıl bir zillet yaşandığını; vesayetten çıkma çabalarını, mücadelesini, özellikle genç nesillere anlatmak için bu kitabı yazdık.
 
Yazdıklarımızın bize ne kadar düşman kazandırabileceğini dikkate almadık.
 
Umudumuz odur ki, bu kitabı okuyan şahıs, dünyada ve Türkiye’de ne olduğunu, kimlerin neleri nasıl yaptıklarını çözümlemek için artık bir siyasi tahlil dinlemek ihtiyacını duymayacak.
 
İddiamız odur ki, bu kitabın hemen her sayfası ayrı bir kitabın konusu olabilir.
Değerli okurlarımızdan istirhamımız odur ki, lütfen kitabın son kelimesini de okuyup bitirmeden bir yargıya varmasınlar.
 

Küresel Çeteye İnfaz Kökten Siyasi Çözümleme isimli 736 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Murat Bahadır Akkoyunlu tarafından kaleme alınmış ve SOFA yayınevinin 05.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Küresel Çeteye İnfaz Kökten Siyasi Çözümleme pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.