Kur’an ve Sünnetten Hikmetler Seti (10 Kitap) pdf oku indir

Kur’an ve Sünnetten Hikmetler Seti (10 Kitap) pdf oku indir

Bu çalışmamız yılların birikimidir. Her bir yazı bir gündemdir. Her yazının bir tarihi ve bir amacı vardır. Masa başı, satır karalama ve gelişigüzel yazılmış bir çalışma değildir. Yazılarımı tasnif ederken zorlandığımı söyleyebilirim. Zira hangi yazının hangi konu başlığı altında olduğuna karar vermek zor oldu. Ancak yine de elimden geldiğince belli bir başlığa uygun olması için elimden geleni yaptım. İnsan yazdığı yazının eseridir ve esiridir.
Bu seti gönül rahatlığıyla okuyabilir, gençlere tavsiye edebilirsiniz. Çalışmamızın faydalı olmasını yüce Allah’tan dilerim. Bir amelin kabul olması için salih olması yeterli değildir. Bir de ihlasla yapılmış olması gerekir. Rabbimden bu çalışmamı salih ve ihlaslı kılmasını diliyorum.
1. Ahiret Yazılarım
2. Ahlak ve Nefis Muhasebesi Yazılarım
3. Aile Yazılarım
4. Davet, İrşat ve Eğitim Yazılarım
5. Edebi ve Aktüel Yazılarım
6. Fıkıh ve Dergi Yazılarım
7. Hadis Yazılarım
8. İslamiyet Yazılarım
9. Kısa Yazılarım
10. Kur’an Yazılarım
 

Kur’an ve Sünnetten Hikmetler Seti (10 Kitap) isimli 1388 sayfadan oluşan kitap ; Murat Padak tarafından yazılmış ve NİDA YAYINCILIK yayınevinin 15.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tasavvuf Büyüklerinin Görüşleri Işığında Hacı Bektaş-ı Velî’nin Eserleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Tasavvuf Büyüklerinin Görüşleri Işığında Hacı Bektaş-ı Velî’nin Eserleri indir, Tasavvuf Büyüklerinin Görüşleri Işığında Hacı Bektaş-ı Velî’nin Eserleri oku ve Tasavvuf Büyüklerinin Görüşleri Işığında Hacı Bektaş-ı Velî’nin Eserleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kur’an ve Sünnetten Hikmetler Seti (10 Kitap) pdf oku indir - PDF indir