Kur’an ve Modern Bilim Uyumlu mu Uyumsuz mu? pdf oku indir

tarafından
10
Kur’an ve Modern Bilim  Uyumlu mu Uyumsuz mu? pdf oku indir

Big bang ve evrenin genişlemesinden dünyanın şekline, okyanuslardan biyolojik keşiere… Zâkir Naik, insanoğlunun yüzyıllardan beri örtüsünü adım adım araladığı bilim dünyasında, Kur’an’ın bilimsel doğrularla iç içeliğini gözler önüne seren bir yolculuğa çıkıyor. Fizyoloji, biyoloji, antropoloji ve başka bilim dallarının tespitlerinin Kur’an’ın haber verdiği hakikatleri gün yüzüne çıkardığını söylüyor ve uzmanların tespitlerini aktarıyor. Kendisi de bir tıp doktoru olan Naik, Kur’an’ın ilâhî kökenine ilişkin Müslüman inancının, yerleşik bilimsel bulgular ışığında tarafsız bir tahlilini yapıyor.
 

Kur’an ve Modern Bilim
Uyumlu mu Uyumsuz mu? isimli 72 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Zakir Naik tarafından kaleme alınmış ve İDRAK YAYINLARI yayınevinin 25.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kalp, Nefs ve Ruh pdf oku indir başlıklı makalemizde Kalp, Nefs ve Ruh indir ve Nefs ve Ruh oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Kur’an ve Modern Bilim Uyumlu mu Uyumsuz mu? pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.