Kumpas Yeraltı Dünyasının Sırları pdf oku indir

tarafından
21
Kumpas  Yeraltı Dünyasının Sırları pdf oku indir

Sadece Türk mafyası değil, Japon, Rus, Amerikan, Fransız, Çin, İngiliz ve daha birçok mafya grubunun kirli işlerini anlatan ürkütücü bir eser.

Yer altı dünyasındaki gizli bağları, derin devletin öteki planlarını, ilk defa duyacağınız istihbarat savaşlarını ve daha birçok sarsıcı gerçeği sayfaları çevirdikçe okuyacak ve her satırda dünya düzeninin aslında nasıl işlediğini fark edeceksiniz.

Yer altı dünyasının siyaseti nasıl etkilediğini anladıkça; uyuşturucu, kara para, silah ticareti, derin devlet, istihbarat savaşları ve daha birçok saklı gerçeğe şahit olacaksınız.

Öte yandan Türkiye’nin yakın tarihindeki yer altı dünyasının penceresini açacak ve ilk defa duyacağınız gerçek bir mafya düzenine giriş yapacaksınız. Akıcı üslubu ve soluksuz verdiği bilgiler ile hayata ve haberlere bakış açınızı değiştirecek bu kitap tüm bilinenleri alt üst edecek.
 

Kumpas
Yeraltı Dünyasının Sırları isimli 280 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Ramazan İzol tarafından kaleme alınmış ve LOPUS yayınevinin 12.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Siyasi Tarihi pdf oku indir başlıklı makalemizde Türk Siyasi Tarihi indir, Türk Siyasi Tarihi oku ve Türk Siyasi Tarihi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kumpas Yeraltı Dünyasının Sırları pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.