Kumdan Yürek pdf oku indir

Kumdan Yürek pdf oku indir

Kumdan Yürek, 1960’ların Zanzibarı’ndan 1990’ların Londrası’na uzanan yürek parçalayıcı bir sürgün, göç ve ihanet hikâyesi. Anne-babasının geleneksel Zanzibar toplumunda ayrı olmalarına anlam veremeyen Salim, sır ve kâbus dolu bu dünyadan amcası Amir’in yardımıyla uzaklaşıp Londra’ya yerleşir. Ama Londra, umduğu gibi bir cennet olmaktan çok uzaktır. İngiltere’de yaşadıgı acı tecrübelerle olgunlaşan Salim bir yandan da ailesinin büyük ve karanlık sırrını merak etmeyi sürdürür. Zanzibar’ı ziyaretinde babasının ona açıkladığı aile sırrı Salim’i derin bir kedere sürükler. Kumdan Yürek, Shakespeareyen bir sırrın etrafında örülmüş unutulmaz bir roman.
 
“Kumdan Yürek, sınıf, cinsiyet ve aşkın iktidar ilişkilerine bağımlılığını yürek burkucu bir şekilde gösteren bir şaheser.”
Kamıla Shamsıe
 
“Kumdan Yürek, hüzünle zarafetin muazzam bir karışımı.” Suzy Keay
 

Kumdan Yürek isimli 292 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Abdulrazak Gurnah tarafından kaleme alınmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 15.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Robinson Crusoe (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Robinson Crusoe (Karton Kapak) indir, Robinson Crusoe (Karton Kapak) oku ve Robinson Crusoe (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kumdan Yürek pdf oku indir - PDF indir