Kül Özü pdf oku indir

Kül Özü pdf oku indir

Külözü mahlaslı şair Naciye Asabi, Çorum’un Altınbaş köyündendir. Şiirlerini hem halk şiiri, hem de serbest tarzda yazmaktadır.
 « Kül Özü » adlı kitap Naciye Asabi’nin ilk kitabıdır. Herşeyin bir ilki ve başlangıcı vardır. Naciye Hanım da şiir alanıda ilk eseri bu kitap olmuştur. Kendi ifadesiyle on yıldır şiir yazmaktadır. Henüz şiir ortaya koymadan ve şiir yazma denemeleri gerçekleştirmeden önce, çocukluğundan başlama üzere çevresinde halk ozanlarını, âşıkları dinlemiş ve çeşitli şiir kitapları okumuştur. Şiire, özellikle halk şiirine yatkınlığı yeni değildir.
Şiirleri henüz, saf, nahif, samimi ve süsten uzaktır. O içinden geldiği gibi şiirlerini söylemekte ve yazmaktadır. Bu hali, riyasız, yalansız ve her türlü katışımsız şiirler ortaya koymasına neden olmaktadır.
 

Kül Özü isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Naciye Asabi tarafından yazılmış ve KÜLTÜR AJANS yayınevinin 05.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Su Uyur Düşman Uyumaz Haydar’ım pdf oku indir başlıklı makalemizde Su Uyur Düşman Uyumaz Haydar’ım indir, Su Uyur Düşman Uyumaz Haydar’ım oku ve Su Uyur Düşman Uyumaz Haydar’ım pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kül Özü pdf oku indir - PDF indir