Kudüslü Ömer / İslam Şehirleri Dizisi 1 pdf oku indir

Kudüslü Ömer / İslam Şehirleri Dizisi 1 pdf oku indir

Kudüs, biz Müslümanlar için neden önemli? Tarihinde neler yaşanmış? Bugün neden işgal altında? Yahudiler neden zulmediyor, bizi neden öldürüyor, evlerimizi neden elimizden alıyor, etrafımıza neden duvarlar örüyorlar?

Var mısınız yol arkadaşlığına? Hadi o zaman kemerlerinizi bağlayın ve sıkı tutunun. Ya da en iyisi abdest alın. Çünkü gezimiz camiler, türbeler, muhteşem tarihî eserlerle dolu…
 
 

Kudüslü Ömer / İslam Şehirleri Dizisi 1 isimli 176 sayfa yazılmış olan bu kitap ; İlknur Koç Aytaç tarafından kaleme alınmış ve UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI yayınevinin 11.01.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Herkes İçin Siyer 1.Cilt Peygamberimiz'in (s.a.v.) Hayatı / Mekke Dönemi pdf oku indir başlıklı makalemizde Herkes İçin Siyer 1.Cilt Peygamberimiz'in (s.a.v.) Hayatı / Mekke Dönemi indir, Herkes İçin Siyer 1.Cilt Peygamberimiz'in (s.a.v.) Hayatı / Mekke Dönemi oku ve Herkes İçin Siyer 1.Cilt Peygamberimiz'in (s.a.v.) Hayatı / Mekke Dönemi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kudüslü Ömer / İslam Şehirleri Dizisi 1 pdf oku indir - PDF indir