Kudüs Yazıları pdf oku indir

tarafından
14
Kudüs Yazıları pdf oku indir

Kudüs, söylemlerimizin coşkusuna ve iddialarımızın büyüklüğüne rağmen, hakkında pek az bilgi sahibi olduğumuz bir şehir aslında. Çok önemli ve yaygın birkaç anekdot dışında, Kudüs’le ilgili malumatımızın tamamen ezbere dayalı olduğu söylenebilir. Bunun üzerine, bir de herkes söz ettiği, siyasi sloganlara konu olduğu ve çok gündeme taşındığı için konunun “eskimesi” ve “sıradanlaşma sonucu dikkatimizin dağılması” tehlikelerini eklediğimizde, Kudüs’ü hak ettiği ilmî ihtimamdan epey mahrum bıraktığımız, su götürmez bir gerçeğe dönüşüyor. Kudüs konusunda mikrofonun ilk uzatılması gereken kişilerden biri olan Taha Kılınç’ın bu kitabı, bugünlerde şahit olduğumuz Kudüs seferberliğine “bilgi temelli” bir katkıda bulunmak amacıyla hazırlandı. “Kudüs Yazıları”nı oluşturan 34 metin, elbette Kudüs’le ilgili söylenmesi gereken her şeyi söylemek iddiasında değil. Ancak kitap, “Nerden başlayalım?” sorusuna mütevazı bir cevap denemesi olarak görülebilir. İçerdiği okuma önerileri, gündeme taşıdığı bazı isimler ve olaylar, tamamen bu başlangıç noktasının bulunabilmesi hedefine yönelik.
 

Kudüs Yazıları isimli 168 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Taha Kılınç tarafından kaleme alınmış ve AŞİNA yayınevinin 09.11.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kırlangıç Kulesi (The Witcher Serisi - 6) pdf oku indir başlıklı makalemizde Kırlangıç Kulesi (The Witcher Serisi - 6) indir, Kırlangıç Kulesi (The Witcher Serisi - 6) oku ve Kırlangıç Kulesi (The Witcher Serisi - 6) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kudüs Yazıları pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.