Küçük Kudüs’te Gece Dersleri pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Küçük Kudüs’te Gece Dersleri pdf


Küçük Kudüs’te Gece Dersleri pdf

“Schicksal ne demek biliyor musun?”
Lyuba kelimeye yabancıydı.
“Kader demek.”
Kader. Her şeyin bir nedene bağlı olarak gerçekleşmesi…

1941 yılında, Ukrayna’nın Czernowitz kentinin,  Küçük Kudüs olarak da anılan bölgesinde  İkinci Dünya Savaşı’nın tüm acılarını yaşayan bir Yahudi ailenin on altı yaşındaki genç üyesi Tholdi, sevdiklerinin hayatını kurtarmak için, sırlar ve şantajla dolu tehlikeli bir yol seçer. Ama aşkın ona yaptırabileceklerini hesaba katmamıştır. Linker ailesinin umutları, bir Çingene kızı olan Lyuba sayesinde gerçeğe dönüşür.

Küçük Kudüs’te Gece Dersleri ırkçılığın, aşağılanmanın ve ayrımcılığın insan ruhunda açtığı yaraları ustalıkla irdeleyen bir roman.
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Rick Held tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Onomastik Çerçevede Osmanlı Kuruluş Dönemi Tarihi pdf başlıklı makalemizde Onomastik Çerçevede Osmanlı Kuruluş Dönemi Tarihi indir, Onomastik Çerçevede Osmanlı Kuruluş Dönemi Tarihi oku ve Onomastik Çerçevede Osmanlı Kuruluş Dönemi Tarihi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Küçük Kudüs’te Gece Dersleri pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?