Koşmak İstiyorum pdf oku indir

tarafından
16
Koşmak İstiyorum pdf oku indir
Tek bacağını kaybeden genç bir sporcunun
mücadelesini ve azmini anlatan ödüllü bir kitap!
16 yaşındaki Jessica bir atlet. Koşmayı seviyor. Koşmak onun için bir varoluş biçimi. Ama

bir gün okul servisine çarpan kamyon, Jessica’nın tüm hayatını değiştiriyor. Bu kazada bir arkadaşları hayatını kaybederken, Jessica da tek bacağını yitiriyor. Jessica artık koşamayacak. Doktoru takma bir bacakla yürüyebileceğini söylese de Jessica için tüm bunları kabul etmek çok zor; hayata yeniden nasıl başlayacak? Bir daha asla koşamayacağı gerçeğini nasıl kabullenecek? Bu ‘ucube’ haliyle ondan hoşlanan biri olacak mı? Jessica başta, kazada ölen takım arkadaşının yerinde olmak isterken, okulda daha önceleri herkes gibi görmezden geldiği serebral palsili Rosa’yla tanışıyor ve onun da yardımıyla hayata bakışı değişiyor. Çünkü Jessica’nın koçunun dediği gibi, ‘Hayat başımıza gelenler değil, başımıza gelenlerden sonra bizim yaptıklarımızdır.’ Sizce Jessica tekrar koşmayı başarabilecek mi?
 

Koşmak İstiyorum isimli 408 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Wendelin Van Draanen tarafından kaleme alınmış ve BEYAZ BALİNA YAYINLARI yayınevinin 31.10.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tekne Kazıntısı pdf oku indir başlıklı makalemizde Tekne Kazıntısı indir, Tekne Kazıntısı oku ve Tekne Kazıntısı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Koşmak İstiyorum pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.