Korku Koleksiyoncusu / Saklı Dünya Hikayeleri 3 pdf oku indir

tarafından
30
Korku Koleksiyoncusu / Saklı Dünya Hikayeleri 3 pdf oku indir

Mercan Teyze kuyruğa girdiğinde, önündeki bilet sırası bineceği trenden daha uzundu. Normalde şafak söker sökmez, maskeli ötleğenler ve kızıl sırtlı örümcekkuşları şakımaya başlamadan, gişe memurundan da önce gara damlar, birinci sırayı kapardı. Bilet kalmama ihtimalini göze alamazdı çünkü trende yaşıyordu. Trende yaşamanın bir sürü zorluğu vardı ama o hiçbirini umursamazdı. Bu sayede farklı şehirlerdeki ajanlarıyla haberleşebiliyor, bu sayede işini yapabiliyordu. Alçin, Barlas ve Çisil’le de zaten yaptığı iş sebebiyle tanışmıştı: Mercan Teyze bir korku koleksiyoncusuydu.
 
Bu hikâye korkularımızla, onlarla yüzleşmekle ve kendimize inanmakla ilgili. Tuğba Coşkuner’in kaleminden yine macera dolu, şaşırtıcı, komik ve merak uyandırıcı bir anlatı.
 

Korku Koleksiyoncusu / Saklı Dünya Hikayeleri 3 isimli 64 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Tuğba Coşkuner tarafından kaleme alınmış ve CEZVE ÇOCUK yayınevinin 06.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Korku Koleksiyoncusu / Saklı Dünya Hikayeleri 3 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.