Korku (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
17
Korku (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Hayatını lüks bir şekilde idame ettirebilmek için bütün imkânlara sahip ama hayatla bir türlü barışamayan gü­zel ve alımlı bir genç kadın olan Irene, bir müzisyenle ta­nışır. Evliliğinde mutludur ama karşı konulamaz biçimde müzisyeni hayatına dâhil eder. Heyecan, tutku, beğenilme arzusu benliğini ele geçirir. Her şey yolunda giderken kor­kuyla tanışır Irene. Tanımadığı bir kadının tehdit ve şanta­jıyla üzerine salınan bu yabancı duygu, hayatını bir anda altüst eder. Kaçtıkça bataklığa saplanır. Hâlbuki hiçbir ka­çış, cezadan daha ağır değildir. Oysa cezaya razı olmak, ruhu özgür bırakır. Irene ise bunu çok geç anlayacaktır.
 

Korku (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 81 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Stefan Zweig tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 14.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Delilim Yok Kalbimden Başka pdf oku indir başlıklı makalemizde Delilim Yok Kalbimden Başka indir, Delilim Yok Kalbimden Başka oku ve Delilim Yok Kalbimden Başka pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Korku (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.