Köleler ve Efendiler pdf oku indir

Köleler ve Efendiler pdf oku indir
1960’larda, maaşıyla 28 adet Cumhuriyet altını alan bir memur, bugünlerde  sadece 3 tane alabiliyor. Yani insalık, “gizli efendileri” tarafından giderek daha fazla köleleştirilmeseydi, bugün ortalama bir çalışan sadece birkaç aylık maaşıyla, bir ev alabilecekti…
İŞTE; İNSANLARIN BOYNUNDAKİ GÖRÜNMEZ ZİNCİRLER, KÖLELİK SİSTEMİ VE TARİHTEN GÜNÜMÜZE UZANAN HİKAYESİ…
 
Peygamberlerin gösterdiği “gerçek” neydi ki  köleler kitleler halinde onları izledi?
Dinler köleliğe karşı ortaya çıkmışken, nasıl kölelik sisteminin bir parçası haline getirildi?
 Tanrı’nın Krallığı neydi ve O’nun yetkilerine neden  kimse ortak olamazdı?
Tarihin en şiddetli kölelik sistemi bugün nasıl işliyor?
 
13:16: Küçük büyük, zengin yoksul, özgür köle, herkesin eline ya da alnına bir işaret vurduruyordu.
13:17: Öyle ki, bu işareti, yani canavarın adını ya da  adını simgeleyen sayıyı taşımayan ne bir şey satın  alabilsin, ne de satabilsin. (İNCİL, VAHİY: 13/16-17)
Sistemi yöneten sahte efendilerin sonu ne olacak?

Derken biz onu, hem de sarayı ile yere geçiriverdik.  O vakit Allah’a karşı yardımına gelecek taraftarı da olmadı, Kendini kurtaracaklardan da değildi.  (KASAS SURESİ- 81)
 

Köleler ve Efendiler isimli 128 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hamza Yardımcıoğlu tarafından kaleme alınmış ve ŞİRA YAYINLARI yayınevinin 01.06.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Dış Politikası Cilt 1 (Ciltli) 1919- 1980 pdf oku indir başlıklı makalemizde Türk Dış Politikası Cilt 1 (Ciltli) 1919- 1980 indir, Türk Dış Politikası Cilt 1 (Ciltli) 1919- 1980 oku ve Türk Dış Politikası Cilt 1 (Ciltli) 1919- 1980 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Köleler ve Efendiler pdf oku indir - PDF indir