Kokunun Hukuken Korunması pdf oku indir

Kokunun Hukuken Korunması pdf oku indir

Bu kitap bir taraftan akademik çalışma niteliğinde olup, diğer taraftan da hukuk pratisyenlerine mevcut hukuki durumun özetini çıkarmayı amaçlamıştır. Araştırılan konu Kokunun Hukuken Korunması olmuş olsa da, bu kitap, kokunun hangi halinin korunup, korunmadığını, hangi hukuk sisteminde ve ne şekilde korunabileceğini cevaplamaktadır. Yazar, güncel mevzuat, içtihat ve doktrinin ışığında, Türk Hukuku yanısıra, Fransız, İspanyol ve A.B.D.’nin hukuk sistemine de değinmiştir. Bir tezden yola çıkan çalışma, “koku” konusunu sadece marka hukuku açısından değil, aynı zamanda da eser hukuku, patent hukuku ve haksız rekabet hukuku açısından da değerlendirmiştir. Dileriz bu kitap hukukçu ve kozmetik sektöründeki çalışanlara hizmet eder ve yeni çalışmalara vesile olur.
 

Kokunun Hukuken Korunması isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Av. İhsan Osman Yarsuvat tarafından yazılmış ve PLATON HUKUK yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vergi Hukuku pdf oku indir başlıklı makalemizde Vergi Hukuku indir, Vergi Hukuku oku ve Vergi Hukuku pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kokunun Hukuken Korunması pdf oku indir - PDF indir