Kızıl pdf oku indir

Kızıl pdf oku indir

Kendine has özellikleriyle taşralı bir genç olan Berger, üniversite eğitimi almak için Viyana’ya gelir. Yakın çevresinin verdiği tavsiyelere uyarak, okulunu bitirip bir an önce hayata atılma arzusundadır. Ancak Viyana’da karşılaşacağı hayat ve arkadaş çevresi daha önce hayalini kurduğu gibi değildir. Hiç bilmediği, tanımadığı ve duymadığı bir hayatın içinde bulur kendisini. Hem kendine hem de çevresine yabancılaşmaya başlar. Ancak farkında olmadan yan odasında yaşanan dram, birdenbire kendine getirir Berger’i. Hayata yeniden tutunmaya ve ideallerine sarılmaya başlar. Fakat vücudunda hızlıca ilerleyen bir hastalık bekliyordur Berger’i: Kızıl.
 

Kızıl isimli 80 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Stefan Zweig tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 28.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Konstantiniyye Oteli pdf oku indir başlıklı makalemizde Konstantiniyye Oteli indir, Konstantiniyye Oteli oku ve Konstantiniyye Oteli pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kızıl pdf oku indir - PDF indir