Kıyamet Emeklisi (1.Cilt) pdf oku indir

tarafından
14
Kıyamet Emeklisi (1.Cilt) pdf oku indir

“Rüyalar doğru çıkar, üç yol var denince önce kendine bakacaksın ve herhalde üç kat merdiven çıkacak ya da ineceğim diyeceksin, kendi kendinin yorumcusu böyle olunur. Para gelecek denince önce cebini yoklayacaksın, hiç mi yok, demek ki canın çıkarsa şöyle bir elli kuruş gelecek, zaten elli kuruşun varsa çoktan hak ettiğin ama bir türlü eline geçmeyen bir liranın yirmi beş kuruşu eline geçecek. Bir kadın mı gördün, emin ol ki o seni görmedi. Ama seni de gören biri var işte o gelecek, ama sen onu gelenden saymadığın için geldiğini bile anlamayacaksın. Bekleyeceksin, sabrın da kıt olduğundan senden daha evvel beklemeye başlamış birini hah diye alacaksın, daha eskinin hiç sesi çıkmaz, o yüzden onu mazlum, kendini galip zannedeceksin.”
 

Kıyamet Emeklisi (1.Cilt) isimli 401 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Şule Gürbüz tarafından kaleme alınmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 13.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Afet: Bir League of Legends Romanı pdf oku indir başlıklı makalemizde Afet: Bir League of Legends Romanı indir, Afet: Bir League of Legends Romanı oku ve Afet: Bir League of Legends Romanı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kıyamet Emeklisi (1.Cilt) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.