Kitleler Psikolojisi (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir

tarafından
21
Kitleler Psikolojisi (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir

Tanınmış sosyolog Gustav Le Bon, ilk kez 1895 yılında yayımlanan Kitleler Psikolojisi’nde, özgürce düşünebilen bireyler ile mantık dışı fikirlere kapılan bilinçsiz toplulukları karşılaştırarak kişilerin bir kitleye mensup olduklarında nasıl davranışlar sergilediklerini ele alıyor. Le Bon, toplumların neden bazı olguları karakteristik biçimde benimsediklerini de tüm detaylarıyla inceliyor. Günümüz toplumu için hâlâ geçerliliğini yitirmediğini göreceğiniz bu eser, aynı zamanda psikoloji alanının da önemli yapı taşlarından biridir.
 

Kitleler Psikolojisi (Ciltli, İplik Dikişli) isimli 168 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Gustave Le Bon tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 26.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uygarlığın Huzursuzluğu pdf oku indir başlıklı makalemizde Uygarlığın Huzursuzluğu indir, Uygarlığın Huzursuzluğu oku ve Uygarlığın Huzursuzluğu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kitleler Psikolojisi (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.