Kitapları Kurtaran Kedi pdf oku indir

tarafından
9
Kitapları Kurtaran Kedi pdf oku indir

“Kitapların yüreği vardır,” dedi kedi birden.
“Kitaplar oldukları yerde kaldığı sürece, yalnızca kâğıt tomarından öteye geçmez. Muazzam güç harcanan şaheserler bile, muhteşem öykülerin anlatıldığı büyük eserler bile, kapakları açılmadığı sürece kâğıt parçalarından ibarettir. Fakat insanların duygularını döktükleri, değer verdikleri kitaplar, yürek barındırır.”
 
Sıradan bir lise öğrencisi olan Rintaro Natsuki, birlikte yaşadığı ve şehrin kıyısında küçük bir kitabevinin
sahibi olan dedesinin ölümünden sonra bir başına kalır. Natsuki Kitabevi’nin tavana kadar tıka basa kitap dolu raflarının arasında mutsuz ve umutsuz geçirirken günlerini, nereden geldiği bilinmeyen konuşan bir kedi çıkar
ortaya ve her şey birdenbire değişmeye başlar…Kitabevinin koridorları arasında ortaya çıkan gerçeküstü labirentlere girerek, birbirinden fantastik maceralar yaşarlar. Tutsak kitapların kaderi, Rintaro ve bu acayip kedinin elindedir artık…
 
Kitapları Kurtaran Kedi Japonya’nın çok satan yazarlarından Sosuke Natsukawa’nın kaleminden, kitapların da bir yüreği olduğunu ve başkalarını düşünen bir yüreğin gücüyle insanların mutlu bir hayata gülümseyebileceklerini bizlere hatırlatan bir roman.
 

Kitapları Kurtaran Kedi isimli 207 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sosuke Natsukawa tarafından kaleme alınmış ve TURKUVAZ KİTAP yayınevinin 26.10.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Memleket Hikayeleri (Özel Baskı) pdf oku indir başlıklı makalemizde Memleket Hikayeleri (Özel Baskı) indir, Memleket Hikayeleri (Özel Baskı) oku ve Memleket Hikayeleri (Özel Baskı) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kitapları Kurtaran Kedi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.