Kişisel Ataleti Yenmek pdf oku indir

tarafından
18
Kişisel Ataleti Yenmek pdf oku indir

Başarmayı istediğiniz ve başarabileceğinize inandığınız hedeflerinizi düşünün. Bu amaçlarınızı gerçekleştirmek için neler yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bunları niçin yapmanız gerektiğini de biliyorsunuz. Bunları yapmamakla neler kaybettiğinizi, yaparsanız neler kazanacağınızı da biliyorsunuz. Buna karşın niye yapmıyorsunuz?

Sizi durduran ne?Sizi durduran faktör, ‘ATALET’tir.Atalet, kısaca ‘eylemsizlik hali’ demektir. Kişisel, kurumsal ve toplumsal düzeyde yoğun ve yaygın olarak atalet hali yaşadığımız bir gerçektir. Bu kitap, ataleti her yönüyle inceleyen bir eserdir.Dizinin tüm kitapları:

1-Kurumsal Ataleti Yenmek
2-Ulusal Ataleti Yenmek
 

Kişisel Ataleti Yenmek isimli 208 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Mümin Sekman tarafından kaleme alınmış ve ALFA YAYINLARI yayınevinin 28.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Psikolojiye Giriş pdf oku indir başlıklı makalemizde Psikolojiye Giriş indir, Psikolojiye Giriş oku ve Psikolojiye Giriş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kişisel Ataleti Yenmek pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.