Kırmızı Kurabiye (Ciltli) pdf oku indir

Kırmızı Kurabiye (Ciltli) pdf oku indir

“Bu; aşkı kovalayan kelebeklerin kendini bulma hikâyesi…”
 
Verona sokaklarında âşık olduğu adamı bekleyen Sahra, hiç ummadığı anda Romeo’sunu karşısında bulduğunda,
sonunda mutlu sonlarına kavuştuklarını düşünür. Fakat çok geçmeden ortaya çıkan sırlar, Sahra ve Emir’in aşklarının bir kez daha sınanmasına sebep olur.
 
Âşık olduğu kadından uzaklaşıp inzivaya çekilen Emir Hanzade, bir düğüne davetsiz misafir olarak katıldığında aşırdığı tek şeyin düğündeki ikramlar olduğunu düşünürken, günün sonunda kendini gelini kaçırırken bulur. Yanındaki kadına yardım etmekten başka çaresi kalmayan Emir Hanzade, yakasını bu beladan nasıl kurtaracağını düşünürken işler iyice kontrolden çıkar.
Çünkü öğrendiklerinden sonra Rosa’ya verdiği sözü tutmak zorundadır.
 
Ayçöreği ve Elmalı Turta’nın ardından hız kesmeden devam eden hikâyede sona gelinirken,
Sahra ve Emir’in kaderini başkasına ait bir kalp değiştirecektir.
 
“Söz veriyorum, bu çektiğimiz acılar İleride anlatacağımız tatlı anılar olacak…”  
 

Kırmızı Kurabiye (Ciltli) isimli 608 sayfadan oluşan kitap ; Zeynep Sahra tarafından yazılmış ve REN KİTAP yayınevinin 24.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çıkrıklar Durunca (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Çıkrıklar Durunca (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Çıkrıklar Durunca (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Çıkrıklar Durunca (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kırmızı Kurabiye (Ciltli) pdf oku indir - PDF indir