Kırmızı Azap pdf oku indir

tarafından
6
Kırmızı Azap pdf oku indir

Ben dinledikçe onlar anlatıyorlardı. Parasızlık çekiyorlardı, çocukları üniversiteyi kazansın istiyorlardı, işlerinden kovuluyorlar, birbirlerine kazık atıyorlar, ihbar ediyorlar, çalıyorlardı; kimileri kaçaktı, kimileri şantaj yapacak malzeme arıyordu, birbirlerini dolandırıyorlar, her yenilginin acısını daha büyük bir kötülük yaparak çıkarmaya çalışıyorlardı. Karıkocalar birbirlerinden gizli, bu çöplükten kurtulmanın yolunu arıyorlardı.

Ayfer Tunç’un daha önce Aziz Bey Hadisesi ve Taş-Kâğıt-Makas kitapları içinde yer alan kısa öyküleri, Kırmızı Azap’ta bir araya geliyor, birbirini bütünlüyor. Hayatın damaklarımızda bıraktığı buruk tat, yazarın edebiyattaki ilk durağı olan öykülerinde de incelikle işleniyor.

Kırmızı Azap, Ayfer Tunç’un 25 yıllık yazarlık birikiminin en önemli köşe taşlarından biri.
 

Kırmızı Azap isimli 152 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Ayfer Tunç tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 28.11.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eski Bahçe Eski Sevgi pdf oku indir başlıklı makalemizde Eski Bahçe Eski Sevgi indir, Eski Bahçe Eski Sevgi oku ve Eski Bahçe Eski Sevgi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kırmızı Azap pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.