Kinyas ve Kayra pdf oku indir

tarafından
12
Kinyas ve Kayra pdf oku indir

“Hiç uykum yok. Hiç uyuyamıyorum. Domuz gibi içiyorum. Ama gözlerimi kapalı bile tutamıyorum. Sabaha beş saat var. Annemi düşünüyorum. Nerededir şimdi? Aynada kendime bakıyorum bazen. Ve tek kelime etmesem bile vücudum yaşadıklarımı, hayattan ne anladığımı anlatmaya yetiyor. Sağ omzuma kendi çizdiğim kelebek, beğenmediğim için üzerine attığım çarpı işareti ve altında aynı kelebeğin bir Japon tarafından çok daha iyi işlenmişi. Sol dirseğimin iki parmak yukarısındaki kurşun yarası. Bileklerimdeki otuz dört dikiş. Medeniyeti bir aralar, herkes gibi yaladığımı kanıtlayan apandist ameliyatımın izi. Ve sırtımı çok, hızlı yaşlandım! Ancak hayattayım.
Kayra, bir gün bana ‘Mutsuzluğuna hiçbir çare aramıyorsun’ demişti.”
 

Kinyas ve Kayra isimli 531 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hakan Günday tarafından kaleme alınmış ve DOĞAN KİTAP yayınevinin 27.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dorian Gray'in Portresi (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Dorian Gray'in Portresi (Karton Kapak) indir, Dorian Gray'in Portresi (Karton Kapak) oku ve Dorian Gray'in Portresi (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kinyas ve Kayra pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.