Kimse Gerçek Değil (Karton Kapak) pdf oku indir

tarafından
9
Kimse Gerçek Değil (Karton Kapak) pdf oku indir

“Derler ki en iyi şifacı, yaralı şifacıdır. Ve bütün şifacılar günün birinde yaralanmaya mahkûmdur…”
 
Kim olduğunu sorguladıkça dünyasının sahtelikten ibaret olduğunu anlamaya başlayan Işıl Özsoydan, öğrendiği gerçeklerle ne yapacağını bilemez ve her geçen gün biraz daha yalnızlaşarak yabancılaşır.
 
İnsanları “Yaralılar” ve “Şifacılar” olarak iki kategoriye ayıran bir sosyal medya platformundan
tanıştığı Oflaz Kantemiz’in, kendisini bu durumdan kurtaracak kahraman olduğunu düşünmektedir. Ancak geçmişi belirsiz, davranışları tutarsız olan bu gizemli adamın, kendi dünyasının yıkılışına şahitlik etmiş yaralı bir şifacı olduğundan bihaberdir.
 
Işıl yıllardır inkâr ettiği gerçeklerle Oflaz sayesinde bir bir yüzleşirken Oflaz’ın yaralarının kanamaya başlamasıyla dünyaları altüst olur. Artık ikisinin de akıllarında tek bir soru vardır:
 
Işıl’ın parıltısı, Oflaz’ın büyülü ruhunu kurtarmaya yetecek midir?
 

Kimse Gerçek Değil (Karton Kapak) isimli 448 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Zeynep Sey tarafından kaleme alınmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 15.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hayatını Değiştirmelisin Rainer Maria Rilke ve Auguste Rodin’in Hikayesi pdf oku indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kimse Gerçek Değil (Karton Kapak) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.