Keş On Dı Teybıl pdf oku indir

tarafından
8
Keş On Dı Teybıl       pdf oku indir

“Zafer Algöz’ün ilk kitabı Haşırt Dı Bilekbord satış rekorları kırdı. Haftalarca en çok okunanlar listesinin en tepesinde kaldı. Üniversitelerde, kitap fuarlarında her yaştan, her kesimden okuyucuları ellerinde kitaplarıyla metrelerce kuyruk oluşturdu. Eminim ki, şu an elinizde tuttuğunuz ikinci kitabı Keş On Dı Teybıl ilk kitabından çok daha fazla okuyucuyla buluşacak. 
 
Zafer Algöz artık sadece Türkiye’nin yetiştirdiği en büyük aktörlerden biri değil, o aynı zamanda kalemi eline aldığında okuyucusuna eşi benzeri olmayan ziyafetler sunan müthiş bir yazar.”
 
Candaş Tolga Işık
 
Zafer Algöz’ün hem çok güldüren hem de çok şaşırtan ilk kitabı Haşırt Dı Bilekbord’da başlayan kahkaha tufanı Keş On Dı Teybıl’da sürüyor! 
 
Zafer Algöz, Keş On Dı Teybıl’da okurlarını Ertuğrul İlgin, Cüneyt Gökçer, Fikret Hakan, Öztürk Serengil, Nur Subaşı (ve elbette kedisi Siyami Bey), Süleyman Seba, Kamran Usluer, Cem Yılmaz, Can Yılmaz ve daha birçok önemli isimle yaşadığı ilginç anılara davet ediyor. 
 
Sinema ve tiyatro dünyasında yaşanan komik, hüzünlü, daima şaşırtıcı ve hiç bilmediğiniz yeni maceralara hazır mısınız?
 

Keş On Dı Teybıl isimli 271 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Zafer Algöz tarafından kaleme alınmış ve İNKILAP KİTABEVİ yayınevinin 22.02.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 indir, Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 oku ve Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Keş On Dı Teybıl pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.