Kendine İyi Davran Güzel İnsan pdf oku indir

tarafından
52
Kendine İyi Davran Güzel İnsan pdf oku indir

Bazen ilaç niyetine hayatına aldığın şeylerin seni nasıl zehirlediğini göreceksin.
 
Sen kendin için bir şey yapmıyorsan kim senin için bir şeyler yapacak? Sen kendi yaralarını kendin sarmadan, kim sana yardım edebilir gerçekten?
 
Eğer başkaları için önemli olmadığını hissediyorsan, ilk önce kendine şunu sormalısın:
 
Ben kendim için önemli miyim?
 
Seninle bir yolculuğa çıkacağız bu kitapla birlikte. Her insanın içinde bir sağlıklı bir de sağlıksız bir “ben” vardır. Sağlıksız ben kontrolü devraldığında, insan kendine zarar verir. İşte bu kitapla çıkacağımız yolculuğun amacı, içindeki güzel insana yani sağlıklı bene ulaşmak.
 
Bu yolculukta, kaygılarınla baş etmek ve kafaya takmamak için hangi yöntemleri kullanabileceğini, olumsuz düşüncelerini nasıl kontrol edebileceğini, sağlıklı ilişkilerini geliştirirken sana zarar veren zehirli insanlardan kendini nasıl koruyabileceğini, hangi alanlarda mücadele etmenin anlamlı olduğunu, hangi alanlarda hayatı ve getirdiklerini kabullenmen gerektiğini, içindeki değersizlik hissini nasıl yenebileceğini ve kendini nasıl dönüştürebileceğini keşfedeceksin.
 
Hazır mısın bu yolculuğa?
 

Kendine İyi Davran Güzel İnsan isimli 208 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Beyhan Budak tarafından kaleme alınmış ve SAHİ KİTAP yayınevinin 07.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Kendine İyi Davran Güzel İnsan pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.