Kendine Hoş Geldin pdf oku indir

tarafından
18
Kendine Hoş Geldin pdf oku indir

Kahverengi dallardan pembe çiçekler açtığına göre, ümitsizliğe gerek yok.”
 
Kendinden başka kimseye ihtiyacın yok. En kötü gününü düşün. Sana, “Yanındayım,” diyen onca insan vardı. Tek başına atlatmadın mı? Düştün, ayağa kendin kalkmadın mı? Doldun, tek başına ağlamadın mı? Soruyorum sana: Değmeyecek insanlar için kendine yeteri kadar haksızlık yapmadın mı?
 
İnsanlar gelip geçici. Unutma, kimse senden daha çok düşünmeyecek seni. “Gitmem,” diyenler gidecek, sen yine kendine geleceksin. Düşeceksin, ayağa yine kendin kalkacaksın. Yaralanacaksın, yaralarını kendin saracaksın. Onca acının içinden yine tek başına çıkacaksın. Sarılmaya ihtiyacın olacak, yine kendine sarılacaksın. Dertlerin seni yakacak, Anka kuşu gibi küllerinden doğacaksın.
 
Kendine iyi bak, sana en çok sen lazımsın.
 

Kendine Hoş Geldin isimli 168 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Miraç Çağrı Aktaş tarafından kaleme alınmış ve İNDİGO KİTAP yayınevinin 19.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gönül pdf oku indir başlıklı makalemizde Gönül indir, Gönül oku ve Gönül pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kendine Hoş Geldin pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.