Kemal Hadi Gel, Bi Kahve İçelim pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Kemal Hadi Gel, Bi Kahve İçelim pdf


Kemal Hadi Gel, Bi Kahve İçelim pdf

Kemal Sunal, bu toprakların yetiştirdiği, yediden yetmişe herkesin yüzünü güldüren en büyük “fenomen”lerden biri! KEMAL – Hadi gel, bi kahve içelim… kitabında eşi Gül Sunal, o fenomenin “ev hali”ni anlatıyor.
İlk bakışta aşka düştükleri andan Kemal Sunal’ın ölümüne, bu ağır kaybın yarattığı boşluktan onsuz hayatın nasıl özlemle dolu olduğuna, çocuklarının doğumundan başarılı bireyler olmasına, en zorlu günlerden en mesut sofralara… o evin bütün unsurlarını birlikte aktarıyor. Sıcak, samimi, hiçbir  kalıba girmeyecek bir anlatımla.
 
“Aslında ikimiz de kahve sevmezdik. Söyleyemediklerimizin yerine geçerdi. Araya giren duygusal ayrılıkların son bulması dileğiydi. Vazgeçememek, kıyamamak, pişman olmak, KAVUŞMAK demekti.
Evimizdeki sıcaklığı korumak demekti… Sonuçta BİZİ hep korudu bu sihirli cümle…
Hadi gel, bi kahve içelim…”
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Gül Sunal tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çaresaz pdf başlıklı makalemizde Çaresaz indir, Çaresaz oku ve Çaresaz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Kemal Hadi Gel, Bi Kahve İçelim pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?