Kelebek Zihinli Çocuk pdf oku indir

tarafından
13
Kelebek Zihinli Çocuk pdf oku indir

Jamie’nin tek dileği normal olmak. Fakat dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu ona beyninde kelebekler uçuşurmuş gibi hissettiriyor.
Elin’in tek dileğiyse mükemmel olmak. Ancak o zaman ailesinin yeniden bir araya geleceğine inanıyor.
Jamie ve Elin’in hayatları ummadıkları bir anda ve beklemedikleri bir yerde kesiştiğinde ikisinin de hayatı baştan aşağı değişiyor ve sürpriz sonlu bir masala dönüşüyor.
Belki normal ya da mükemmel diye bir şey yoktur ve belki de mutlu sonlar farklı şekillerde de olur.
“Acı veren bir gerçeklikle yazılan fakat umudu da unutmayan bir yapıt.”
– Kirkus Starred Review
“Gerçekten olağanüstü. İki farklı anlatıcıdan dinlediğimiz, samimiyetle kaleme alınmış, empati ve duygu yüklü, üstün bir hikâye anlatımı. Zamane çocuklarının bu kitaptan öğrenecekleri çok şey var. Okurken cidden yüreğim sızladı. Mutlaka ama mutlaka okunmalı.”
– Scott Evans, The Reader Teacher
 

Kelebek Zihinli Çocuk isimli 272 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Victoria Williamson tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ GENÇ yayınevinin 01.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Çöküşün Öyküsü pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Çöküşün Öyküsü indir, Bir Çöküşün Öyküsü oku ve Bir Çöküşün Öyküsü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelebek Zihinli Çocuk pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.