Kelebek Adası (Karton Kapak) pdf oku indir

tarafından
10
Kelebek Adası (Karton Kapak) pdf oku indir

Mavi kelebeklerin hikâyesini bilir misiniz? Mavi kelebekleri her yerde göremezsiniz. Oldukça nadir görülürler. Sabah uyandığınızda, “Bugün mavi kelebekleri görmeye gidiyorum,” diyemezsiniz. Siz onları değil, onlar size bulur. Efsaneye göre bu kelebekler, değişimin habercisidir. Olur da gündoğumunda yolunuzu bir mavi kelebek keserse, bilin ki artık hayatınız eskisi gibi olmayacaktır. Ne hayatınız ne kaderiniz ne şansınız… Artık bildiklerinizi unutun. Belki bambaşka biri girer hayatınıza. Belki bambaşka bir yerde uyanırsınız. Ya da ilk kez adımınızı attığınız bir yerde kendinizi hiç olmadığınız kadar huzurlu ve evinizde hissedersiniz. Kaybolurken bulunursunuz. Geldiğinizi sanarken gittiğinizi görürsünüz. Hayata başka bakarsınız mavi bir kelebek kanat çırptığında, çünkü size başka bakıyordur artık hayat.

“Sarah Jio, beklenenin üzerinde bir kitapla karşımızda. Okurken, kıyıya ulaşmak isteyen bir yolcu gibisiniz, her zamanki gibi bütün kalbi çevreleyen bir aşk… Kitabı bitirdikten sonra etkisinden çıkamayacaksınız. Gördüğünüz her kelebek size ‘Kelebek Adası’nı hatırlatsın ve umudu hissettirsin.” – Berna Saray / SarahJioTurkey
 
 

Kelebek Adası (Karton Kapak) isimli 288 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sarah Jio tarafından kaleme alınmış ve PENA YAYINLARI yayınevinin 07.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şafağın Robotları / Robot Serisi 3. Kitap pdf oku indir başlıklı makalemizde Şafağın Robotları / Robot Serisi 3. Kitap indir, Şafağın Robotları / Robot Serisi 3. Kitap oku ve Şafağın Robotları / Robot Serisi 3. Kitap pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelebek Adası (Karton Kapak) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.