Kaybedince Kızan Selin pdf oku indir

tarafından
11
Kaybedince Kızan Selin pdf oku indir

Okuyan Koala, çocuk kitaplarına yepyeni bir standart getiriyor!
Çocuklar için kişisel gelişim, anne babaları için hayat kolaylaştırıcı, dünyanın en büyük bilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğu Amerikan Psikoloji Derneği onaylı APA Çocuk Kitapları Serisi, Okuyan Koala ile Türkçede!
Kazanmak ve Kaybetmek Üzerine Bir Hikaye
Selin her zaman birinci olmayı çok seviyor!
Sıranın hep en başına geçiyor. Zil çaldığında kapıdan ilk çıkan kişi o oluyor. Ve yemeğini herkesten önce bitiriyor.
Selin kazanmayı da çok seviyor, kaybetmekten ise nefret ediyor. Birinci olamadığı zamanlarda çok öfkeleniyor ve arkadaşlarının kalbini kırabiliyor. İşte tam da bu yüzden, arkadaşları ona “Kaybedince Kızan Selin” adını taktılar.
Öğretmeninin ve annesinin desteğiyle Selin “İyi bir kaybeden ve İyi bir kazanan” olmanın yollarını keşfediyor. En sonunda kendi kendine, “Eğer eğlendiysem, kazandım demektir” diyebilmeyi öğreniyor.
Çocukların kazanma veya kaybetme karşısında doğru davranışlar sergileyebilmeleri için Ebeveynlere ve Eğitimcilere Notlar kısmında bazı pratik tavsiyeler de yer almaktadır.
Mom’s ChoIce Ödülleri, Resimli Çocuk 
Kitapları Kategorisi, Altın Madalya
 

Kaybedince Kızan Selin isimli 44 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Dr. Frank J. Sileo tarafından kaleme alınmış ve OKUYAN KOALA yayınevinin 19.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Kaybedince Kızan Selin pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.