Kasvetli Ev I-II Cilt Takım (Ciltsiz-Kutulu) pdf oku indir

tarafından
6
Kasvetli Ev I-II Cilt Takım (Ciltsiz-Kutulu) pdf oku indir

19. yüzyıl İngiliz romanının Oliver Twist ve David Copperfield gibi unutulmaz tiplerinin ve çağdaş Noel mitinin yaratıcısı Charles Dickens, önemli bir toplumsal tarih kayıtçısı olarak roman sanatına büyük katkıda bulunmuştur.
Kafka’ya ilham veren romanları, döneminde büyük popülerliğe sahip olduğu halde eleştirmenlerce ciddiye alınmamıştı, ancak 1950’lerden sonra yeniden değerlendirilmeye başlandı.
Sürükleyici polisiye kurgusu ve çok katmanlı anlatımı ile Charles Dickens’ın olgunluk çağı romanı kabul edilen Kasvetli Ev güçlü bir toplumsal eleştiri ve sarsıcı bir gözlem gücü ile modern dünyaya geçişin sancılarını, Victoria çağının katı ahlakçılığını, çılgın Chancery Mahkemesi’nin delirticiliğini yansıtır.
 

Kasvetli Ev I-II Cilt Takım (Ciltsiz-Kutulu) isimli 990 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Charles Dickens tarafından kaleme alınmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 21.09.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Suç Ortağı Hollywood Kaan’ın Kitabı pdf oku indir başlıklı makalemizde Suç Ortağı Hollywood Kaan’ın Kitabı indir, Suç Ortağı Hollywood Kaan’ın Kitabı oku ve Suç Ortağı Hollywood Kaan’ın Kitabı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kasvetli Ev I-II Cilt Takım (Ciltsiz-Kutulu) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.