Karşıt Yatırım pdf oku indir

Karşıt Yatırım pdf oku indir

Rudyard Klipling, hisse senedi piyasasını izleyen biri olsaydı şöyle yazardı: ‘Etrafınızdaki herkes paniklerken kendinize hakim olabiliyorsanız, bir karşıt olursunuz.’ Bunun yerine, Tony Gallea ve Bill Patalon, karşıt yaratma felsefesini kısa, hoşnutluk veren ve ödüllendirici bir dille, tasvir ediyorlar.” – Rod Mitchell, Başkan, The Mitchell Group Karşıt yatırım hem uluslararası hem de ulusal piyasalara uygulanabilir yatırım fikirleri geliştiriyor. Bağımsız ve disiplinli bir düşünce süreci geliştirmeye paha biçilemez. – Merk Phillips, Direktör Global Hisse Senetleri Bölümü Başkanı, Ivory ve Sime İnternational “Tony ve Bill, hisse senedi seçiminde uygulanabilecek nakit akışı ve diğer temel ölçümlerin mükemmel bir tartışmasını sunuyorlar. Ve, bunu da herkesin anlayabileceği bir dille yapmışlar.” – Ken Burgess, Direktör ve Yardımcı Portföy Yöneticisi, – Systematic Financial Management Başarıyla yatırım yapmak sonu gelmez bir savaş. Karşıt Yatırım kullanılabilecek enfes kaynaklar sunuyor.” -Mark Fitzpatrick, Genel Müdür Yardımcısı, Spears Benzak Salomon and Farrell
 

Karşıt Yatırım isimli 312 sayfa yazılmış olan bu kitap ; William Patalon III tarafından kaleme alınmış ve SCALA YAYINCILIK yayınevinin 07.11.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Borsa Sihirbazları pdf oku indir başlıklı makalemizde Borsa Sihirbazları indir, Borsa Sihirbazları oku ve Borsa Sihirbazları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Karşıt Yatırım pdf oku indir - PDF indir