Karga Kız Serisi Takım Set (3 Kitap) pdf oku indir

tarafından
18
Karga Kız Serisi Takım Set (3 Kitap) pdf oku indir

KARGA KIZ (1)
 
İnsan Ruhunun Derinliklerine Gerilim Dolu BirYolculuk…
 
Her şey bir cesedin bulunmasıyla başladı.İşkence görmüş, mumyalanmış ve terk edilmiş bir ceset.
 
Onun bulunmasıyla gizli hayatlara ait,kâbuslarla dolu bir dünya gün yüzüne çıkacaktı. Kayıp kimlikler, gizliritüeller ve canice sömürülen bedenlerin dünyası. Kimseye güvenmenin mümkünolmadığı bir dünya.
 
Bu, polisin bugüne kadar gördüğü en karanlık vekarmaşık vakaydı.
 
Bu, Karga Kız’ın dünyasıydı.
 
Karga Kız’ın DünyasınaGirmeye Cesaretin Var mı?
                         
 
“Elveda,Hannibal Lecter. O ihtiyar yamyam, Victoria Bergman’ın yanında artık ancakevcil bir kanarya kadar ilginç olabilir.”
Arbetarbladet
 
Karga Kız, sizi deliliğin en karanlıkodalarına götürecek bir psikolojik gerilim.”
Paperblogcom
 
“Baz ıhikâyeler içinize işler. Karga Kız, deneyimli gerilim okurlarının bileetkisinden kolay kolay kurtulamayacağı karanlık bir roman.”
Sydsvenskan
 
“Sizi hayret ve merak içinde b ırakacaksürpriz bir sona sahip bir kitap. İkincisini sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.”                                VNDetective en Thriller gids
 
KargaK ız , tüyler ürpertici ve dehşet verici olduğukadar inandırıcı bir hikâye anlatıyor. Okurken tehlike ve gerilim duygularınıher an hissedeceğiniz, elinizden bir an bile bırakamayacağınız bir roman.”
Gefle Dagblad
 
“Siziderinden sarsacak bir gerilim. Sadece cinayet de ğil, cinayetinardındaki dehşet verici ve acımasız plan da tüylerinizi diken diken edecek.”
Ésta
 
KargaK ız ’ın yazarları, psikolojik gerilim yaratmanın yanı sıra sürpriz birson hazırlamayı da çok iyi başarıyorlar.”
Nunl
 
“Son derecekorkutucu bir roman. İskandinav polisiye edebiyat geleneği içinde öne çıkan karanlıkbir masal. Karga Kız, insan doğasındaki kusurları, sapkınlıkları veşiddet duygusunu irdeleyen bir psikolojik gerilim.”
Sololibri.net
 
“Rahats ız edici, dehşet verici,ürpertici ve inanılmaz. Karanlık öykülere meraklı okurlara kesinlikleönerilir.”
Meninados Policiais
 
“Cesaretine,so ğukkanlılığına, sinirlerine güvenenlerin okuyabileceği, birincisınıf bir gerilim.”
FleszGwiazdy & Styl
 
“Bu yıl okuyabileceğinizen ürkütücü roman.”
Cosmopolitan
 
 
KARGA KIZ  SERİSİ
 
Karga Kız ’la birlikte zihninin en karanlık köşelerindedolaşsan bile aklına hayaline gelmeyecek kadar dehşet verici, kâbus gibi birdünyaya adım atacaksın. 
 
İnsanın, ruhununparçalarından oluşan bir yapbozu çözmeye çalışırken Açlık Ateşi’yleyanıp kavrulan bilinçaltının etkisiyle geleceğini yaratıyor olabileceğinigöreceksin.
 
Bütün acılarını vekorkularını ruhunun ücra köşelerinde biriktirenlerin, düştükleri AzapÇukuru’ndan çıkmak için ne kadar ileri gidebileceklerini anlayacaksın.
 
Güç, Cesaret veDayanıklılık İsteyen Bu Yolculuğa Hazır mısın?
 
 
 
 
AÇLIK ATEŞİ (2)

 
Ruhununparçalarından oluşan bir yapboz, 
Derinlerdeyansımanı görebildiğin bir hayat, 
Geçmişinyarattığı bir gelecek… 
 
 
Hafızasınınboşluklarını doldurma arzusunun körüklediği açlık ateşiyle başlattı her şeyi vebilinçaltının derinliklerindeki huzursuz ruhları teskin etmek için tek ihtiyacıolan şey intikamdı. O, bütün oklar kendisini gösterirken bile gizlenmeyibaşarabilen bir katildi. 
 
Tek bir ortaknoktası olan birden fazla cinayet işlenmişti ve izi sürülemeyen VictoriaBergman ismi bu büyük bilmecenin tam ortasında duruyordu. Canice işlenenintikam temalı cinayetleri çözmek için göçmen çocuk cinayetlerininsoruşturmasına ara vermek zorunda kalan Komiser Jeanette Kihlberg sırlarla dolukorkunç bir geçmişin perdesini aralamak üzereydi. 
 
Bu, maskelerinardında gizli bir dünya yaratma meselesiydi. 
 
Bu, zayıflarıngüçlerini ispatlama mücadelesiydi. 
 
Karga Kız’ınAçlık Ateşiyle Yüzleşmeye Hazır mısın? 
 
 
 “İnsanruhunu analiz eden bu eser, bilinçaltının sapkınlıklarına ve insan doğasının içsesine ışık tutuyor.” 
Sololibri.net 
 
“Âdeta bilinceatılmış bir yumruk gibi.” 
L’Express 
 
“İsveçpolisiyesinde zirveye çıkmış güçlü bir eser. Stieg Larsson ve Henning Mankellseviyesinde.” 
TheGuardian 
 
“Romanınpsikolojik derinliği akıl almaz boyutta.” 
Crimezone 
 
Karga Kız gerilim dalında bir eşik halinegeldi ancak  Açlık Ateşi ilk kitabı da geçiyor ve ciddi birokuma bağımlılığı yaratıyor.” 
Piranha 
 
“Normallikmaskesini mercek altına alan ürkütücü bir psikolojik gerilim.” 
Elle 
 
“Hemkarakterlerini hem de okurların tepkilerini manipüle etmekte usta yazarlardanİskandinav polisiye geleneğine meydan okuyan bir roman.” 
Sydsvenskan 
 
“Erik Axl Sundİsveç polisiyesine adını altın harflerle yazdırıyor.” 
Arbetarbladet
 
“O kadar iyi birkurgusu ve sürükleyici bir tarzı var ki üçüncü kitabı beklerken zamangeçmek bilmeyecek.”
GefleDagblad
 
“Günümüz İsveçpolisiyesinde kendine iyi bir yer edinen  KargaKız ve devam kitabı  Açlık Ateşi, her bölümünsonunda okuru şoke etmeyi başaran bir psikolojik gerilim.”
HelsingørDagblad
 
“Bu yıl polisiyetürünün başına gelen en iyi şey muhtemelen bu üçleme oldu.”
KansanUutiset
 
 
 
KARGA KIZ  SERİSİ
 
Karga Kız ’la birlikte zihninin en karanlıkköşelerinde dolaşsan bile aklına hayaline gelmeyecek kadar dehşet verici, kâbusgibi bir dünyaya adım atacaksın. 
 
İnsanın,ruhunun parçalarından oluşan bir yapbozu çözmeye çalışırken  Açlık Ateşi’yle yanıp kavrulanbilinçaltının etkisiyle geleceğini yaratıyor olabileceğini göreceksin.
 
Bütünacılarını ve korkularını ruhunun ücra köşelerinde biriktirenlerin, düştükleri  Azap Çukuru’ndan çıkmak için nekadar ileri gidebileceklerini anlayacaksın.
 
Güç, Cesaretve Dayanıklılık İsteyen Bu Yolculuğa Hazır mısın?
 
 
 
 
AZAP ÇUKURU (3)

    Karga Kız, Uyurgezer, Sürüngen… 
Hangisiyim ben? 
 
Katil, çocukluğunda maruzkaldığı aşağılanma yüzünden içinden taşan öfkeyle başlatmıştı her şeyi.Geçmişiyle baş etme yollarından biri, başına gelenleri sembolik olarakkurbanlarına uygulamaktı. 
 
Mumyalanmış yeni bir çocukcesedi daha bulunmuştu. Komiser Jeanette Kihlberg bir yandan aynı şekildemumyalanan iki çocuk arasındaki ilişkiyi araştırırken diğer yandan intikamkokulu cinayetlerin kurbanlarıyla bağlantılı kişilerin peşindeydi. Zira onlarda yaşamını yitiriyordu ve aralarında kayıp olanlar vardı. 
 
Yaşananları örtbas etmeyeçalışan nüfuzlu kimselere rağmen Komiser Jeanette Kihlberg ve ekibi bu akılalmaz cinayetler zincirinin fitilini ateşleyen tarikat liderini vaktindebulabilecek miydi? 
 
Bölünmüş kişiliğini vehafızasındaki boşlukları iyileştirmeye çalışan Sofia Zetterlund’un, geçmişindenkalan dikenli prangalarından kurtulması mümkün olabilecek miydi? 
 
Azap Çukurunda ŞahitOlacaklarına Dayanabilecek misin? 
 
 
 “Erik Axl Sund şokeedici kurgusuyla âdeta okurun kalbine bir hançer saplıyor!” 
Kristianstadsbladet 
 
“Erik Axl Sundcinayetlerden ziyade psikolojik bilmeceleri çözmeye çalışacağınız bir kurguylakarşınızda.” 
Arbetarbladet 
 
“Serinin sonunda ortayaçıkan gerçekler öyle acımasız ve şeytani ki en kötü kâbuslarım bile bununyanında peri masalı kalır.” 
Krimifan 
 
“Carl Jung’un kolektifbilinç dışı dediği yerde, yani hepimizin içinde geçen bir hikâye. Her açıdantam bir başyapıt.” 
DAST Magazine 
 
“İyi bir gerilim romanındabulunması gereken her şeye sahip: yüksek tansiyon, insanlığın karanlık yüzü,göz alıcı başkahramanlar ve sosyal uçurumlar.” 
Arndt Stroscher 
 
“Güçlü duygular lunaparkı,ürpertici bir ahlaki atmosfer.” 
La Vanguardia 
 
“Çelikten sinirleri olanokurlar için birinci sınıf bir gerilim.” 
Flesz Gwiazdy &Styl 
 
“Bütün İskandinav korkuyazarlarını ve korku romanlarını ürkek yetimler yerine koyan efsane birüçleme.”
Die Welt
 
“On puan! Bu karmaşık,heyecan verici, vahşi, karanlık ve ürpertici üçlemeyi kesinlikle tavsiyeederim.”
Die Bibliothek dervergessenen Bücher
 
“Yazar, serinin ilkkitabında romanın iskeletini çıkardı, ikinci kitapta üzerine et ve doku ekledi.Üçüncü kitapta ise romanın ruhunu hissettik: Öyle acı çekmiş ve mutsuz birruhtu ki! Üstelik intikam istiyordu.”
Litteratursiden
 
“Kötülüğün ve deliliğinderinliklerine inen etkileyici bir edebî eser.”
Publishers Weekly
 
 
KARGA KIZ  SERİSİ
 
Karga Kız ’la birlikte zihninin en karanlık köşelerindedolaşsan bile aklına hayaline gelmeyecek kadar dehşet verici, kâbus gibi birdünyaya adım atacaksın. 
 
İnsanın, ruhununparçalarından oluşan bir yapbozu çözmeye çalışırken Açlık Ateşi’yleyanıp kavrulan bilinçaltının etkisiyle geleceğini yaratıyor olabileceğinigöreceksin.
 
Bütün acılarını vekorkularını ruhunun ücra köşelerinde biriktirenlerin, düştükleri AzapÇukuru’ndan çıkmak için ne kadar ileri gidebileceklerini anlayacaksın.
 
Güç, Cesaret veDayanıklılık İsteyen Bu Yolculuğa Hazır mısın?
 

Karga Kız Serisi Takım Set (3 Kitap) isimli 736 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Erik Axl Sund tarafından kaleme alınmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 31.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Geceler (Beyaz Kapak) Bir Hayalperestin Anılarından pdf oku indir başlıklı makalemizde Beyaz Geceler (Beyaz Kapak) Bir Hayalperestin Anılarından indir, Beyaz Geceler (Beyaz Kapak) Bir Hayalperestin Anılarından oku ve Beyaz Geceler (Beyaz Kapak) Bir Hayalperestin Anılarından pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Karga Kız Serisi Takım Set (3 Kitap) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.