Kardeş Kardeş Geçinen Çocuklar Yetiştirmek pdf oku indir

tarafından
11
Kardeş Kardeş Geçinen Çocuklar Yetiştirmek pdf oku indir

Kardeş kıskançlığı neden olur?
Kardeşler nasıl “kardeş kardeş” geçinir?
Biz ebeveynlerin işini kolaylaştıracak yöntemler nelerdir?
Bu kitap hem kendi çocukluk öykümüze, hem de bugün satır satır yazılan evlatlarımızın kardeşlik ilişkisine doğru bir yolculuğa çıkaracak bizleri… Önce kendi sebeplerimizi, sonra çocuklarımızın sebeplerini anlamayı ve kabul etmeyi anlatacak. Her bir başlık, yöntem ve teknikler kullanarak ‘kardeş kıskançlığı’ meselesini yönetebilmenin ve en aza indirebilmenin kilit noktalarını sunacak.
Yüz binlerce anneye rehber olan Fıtrat Pedagojisi ve Bağırmayan Anneler kitaplarının yazarı Hatice Kübra Tongar, üç çocuklu bir hayatın serencamını, zorluklarını ve kardeşler arasındaki dengenin sırlarını deneyimler ve pedagojik yöntemlerle birlikte kaleme aldı.
Evini, çocuk “bağırtıları” yerine çocuk “cıvıltıları” sarsın isteyen tüm anneleri bu keyifli yolculuğa bekleriz…
Çünkü kardeş kıskançlığı “yönetilebilir” bir süreçtir.
Yeter ki yönetmeyi bilelim…
 

Kardeş Kardeş Geçinen Çocuklar Yetiştirmek isimli 176 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hatice Kübra Tongar tarafından kaleme alınmış ve HAYY KİTAP yayınevinin 06.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Öğrenme Psikolojisi / Human Learning pdf oku indir başlıklı makalemizde Öğrenme Psikolojisi / Human Learning indir, Öğrenme Psikolojisi / Human Learning oku ve Öğrenme Psikolojisi / Human Learning pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kardeş Kardeş Geçinen Çocuklar Yetiştirmek pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.