Karar Ver, Planla, Harekete Geç pdf oku indir

tarafından
10
Karar Ver, Planla, Harekete Geç pdf oku indir

Sağlıklı besleneceğinize dair kendinize defalarca söz verdikten sonra kendinizi kocaman bir dilim çikolatalı pasta yerken buluyor ya da daha planlı çalışacağınızı söyledikten sonra yine sınavdan bir gün önce sabahlıyor olabilirsiniz. İtiraf edelim: Siz de bu durumlardan mutsuzsunuz ve değişmeyi diliyorsunuz. Peki gelecekteki versiyonunuza dair hayaller kurmak bile size iyi geliyorken değişime karar vermek ve bunu sürdürmek neden bu kadar zor?
Dünya değişiyor, beklentiler artıyor ve bu hıza uyum sağlamak gitgide zorlaşıyor. Akıllı cihazlar bile çağın gerisinde kalmamak için güncellenirken, büyük değişimler karşısında aynı kalmanız pek mümkün olmasa gerek. Elinizde tuttuğunuz kitap, okullarda öğretilmeyen ama hayatınızı düzene koymak için ihtiyacınız olan bilgileri içeriyor ve doğru karar vermekten etkili düşünmeye, değişim yollarından sürdürülebilir sistemler kurmaya kadar pek çok süreci adım adım işliyor. Bireysel gelişimin ve başarının formülünden ziyade sürece odaklanarak davranışları değiştirmenin uzun vadedeki faydalarına odaklanıyor.
Ayça Karaman’dan Karar Ver, Planla, Harekete Geç durmadan değişen dünyada işleyen ve sürdürülebilir bir düzen kurabilmek için ihtiyacınız olan bilgileri yöntemler ve alıştırmalarla pekiştiren interaktif bir yaşam rehberi…
 

Karar Ver, Planla, Harekete Geç isimli 176 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Ayça Karaman tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 07.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Başarısızlığa Övgü Başarısızlıklar Başarıya Dönüştürülebilir pdf oku indir başlıklı makalemizde Başarısızlığa Övgü Başarısızlıklar Başarıya Dönüştürülebilir indir, Başarısızlığa Övgü Başarısızlıklar Başarıya Dönüştürülebilir oku ve Başarısızlığa Övgü Başarısızlıklar Başarıya Dönüştürülebilir pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Karar Ver, Planla, Harekete Geç pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.