Karanlıktaki Çığlık pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Karanlıktaki Çığlık pdf


Karanlıktaki Çığlık pdf

“Uzunca bir süredir devam eden hastalığı, gün geçtikçe umudunu köreltiyordu Cemile’nin.  Artık yüzünün rengi solmuş, gözlerinin feri gitmişti. Ağaran saçları ise canlılığını kaybetmiş,  sanki mısır püskülünün son demleri gibiydi. Cehresine çöken ağırlık nedeniyle olsa gerek alnındaki kırışıklıklar ve göz kenarlarındaki kaz ayakları, sanki tomruk görünümünde oluklar meydana getirmişti. Yanaklarının içe doğru çökkünlüğü, Cemile’ye âdeta ihtiyar bir insan görüntüsü veriyordu…”
 
 
Portakal çiçeklerinin arasında, limon kokulu bir dünyada, rüya gibi bir yaşamın gün be gün karanlığa gömülüşünü anlatan eşsiz bir hikâyedir; “Karanlıktaki Çığlık!”
 
 
Hikâyeleriyle, denemeleriyle ve şiirleriyle bugünün gerçekliğini ortaya koyan bu eser, kendinden çok söz ettirecektir.
 
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Hatice Güzel tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hayat Serüveni ve Vasiyetleriyle Zeki Müren pdf başlıklı makalemizde Hayat Serüveni ve Vasiyetleriyle Zeki Müren indir, Hayat Serüveni ve Vasiyetleriyle Zeki Müren oku ve Hayat Serüveni ve Vasiyetleriyle Zeki Müren pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Karanlıktaki Çığlık pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?