Karanlık Parti pdf oku indir

tarafından
13
Karanlık Parti pdf oku indir

ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞMAK İÇİN HER ŞEYİ GÖZE ALIR MISIN?

On altı yaşındaki Neva dünyanın geri kalanından tecrit edilmiş; korkuyla, yalanlarla ve yabancı düşmanlığıyla yönetilen Vatan isimli bölgede yaşamaktadır. Bir kalkan tarafından dış dünyadan korunan bu yerde sınırın ötesine geçmek yasaktır. Hükümet, korkunç bir savaşın ardından yerle bir olduktan sonra dünyada Vatan dışında hiçbir şey kalmadığını iddia etmektedir. Neva, kendilerine yalan söylendiğine inandığı için en yakın arkadaşı Sanna’yla birlikte gizli bir isyan başlatmak üzere Karanlık Parti’yi kurar.

Genç kız, yastığının altında gizlediği deftere hiçbir açıklama olmadan ortadan kaybolan kişilerin isimlerini not etmeye başlar. Fakat korkunç gerçekleri gün ışığına çıkarmaya başladıkça bildiği her şeyden, hatta en sevdiği insanlardan bile şüphelenmesi gerektiğini anlayacaktır.

“Beklenmedik olaylarla heyecandan yerinizde duramayacak,
kitabı elinizden düşüremeyeceksiniz.”
Booklist

“Güçlü ve gerçekçi tasvirlerle Grant, inandırıcı ve korkutucu bir dünya yaratmış.
Takip edilmesi gereken, yeni bir yazar.”
Library Media Connection
 

Karanlık Parti isimli 320 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sara Grant tarafından kaleme alınmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 27.06.2014 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Karanlık Parti pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.