Karanlık Kadrolar pdf oku indir

tarafından
17
Karanlık Kadrolar pdf oku indir

HER ŞEYİ KAYBETMEYİ GÖZE ALDIĞINDA
KAYBEDECEK HİÇBİR ŞEYİN YOKTUR
 
Alain Delambre dört yıldır işsiz olduğu için eskiden insan kaynakları müdürü olduğu halde artık becerilerinin çok altında kalan önemsiz işlerde çalışmak zorunda kalır. Başarısızlık hissine ve düşük maaşına bir de patronu tarafından aşağılanmanın utancı eklenmiştir. Mucize eseri büyük bir şirketten teklif aldığındaysa artık her şeyi yapabilecek hale gelmiştir. Ailesine ihanet etmeye, çalmaya, herkesin gözü önünde küçük düşmeye ve hatta şirketin korkunç sınavına girmeye hazırdır: Mülakat yerine bir rehin alma canlandırmasında rol alacaktır. Alain saygınlığını geri kazanmak için tüm ruhunu ve varlığını bu işe adar. Ama işin içinde hile olduğunu ve kandırıldığını anladığında oyun korkunç bir kâbusa dönüşür. Roller değiştiğinde oyunun kurallarını 
en öfkeli olan koyacaktır.
 
 “Bir gerilim romanının vadedebileceği her öğeye sahip.”   Le Magazine littéraire
 
“Her bölüm bir koşu yarışına benziyor: Yumruklarınızı sıkıyor, sonucu bekliyorsunuz.” Le Point
 
“En iyisini arayanlar için ilmek ilmek işlenmiş bir başyapıt.” Elle
 
“Hem tüyler ürperten hem de keyif veren bir roman.” Le Magazine
 
“Gerçek bir şaheser.” L’Humanité
  
“Dahice kurgulanmış bir gerilim.” Marianne
 

Karanlık Kadrolar isimli 368 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Pierre Lemaitre tarafından kaleme alınmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 22.06.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mahkemelerde pdf oku indir başlıklı makalemizde Mahkemelerde indir, Mahkemelerde oku ve Mahkemelerde pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Karanlık Kadrolar pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.