Karanlığın Gölgesi pdf oku indir

tarafından
18
Karanlığın Gölgesi pdf oku indir

Karanlığa Dokunmak kaldığı yerden devam ediyor…
Hakikatleri örten bir perdedir karanlık. Onun saklı dünyasına tek tanıklık edense peşinden ayrılmayan gölgesidir. Fantastik edebiyatın karanlık dünyasına onun gölgesi kadar yakın olmak istiyorsanız Cassie Palmer’ın bu macera dolu hikâyesini elinizden düşürmeyeceksiniz.

Cassandra Palmer, kısa bir süre önce dünyanın baş kâhini olan Pythia’nın görevini ele geçirmiştir. Bu mevki ancak yıllar süren bir eğitimden sonra elde edilmektedir fakat Cassie, bu tabuyu yerle bir etmiştir. Cassie’nin kullanmaktan bile çekindiği bu muazzam güç, onu elde etmek ya da ortadan kaldırmak isteyen her vampirin, büyücünün ve perinin iştahını kabartmaktadır. Ancak Cassie kullanılmaktan ve oradan oraya sürüklenmekten bıkmıştır ve artık buna kalkışan herkes, Cassie’nin ne kadar gaddar bir düşman olabileceğini öğrenecektir.

“Karen Chance sizi büyüleyecek!”
-Rebecca York

“Kesinlikle heyecan verici.”
-Locus

“Seksi ve korkunç vampirlerle dolu. Elinizden bırakamayacaksınız.”
-Patricia Briggs
 

Karanlığın Gölgesi isimli 400 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Karen Chance tarafından kaleme alınmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 13.07.2011 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kuyucaklı Yusuf pdf oku indir başlıklı makalemizde Kuyucaklı Yusuf indir, Kuyucaklı Yusuf oku ve Kuyucaklı Yusuf pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Karanlığın Gölgesi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.