Kara Kedi (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
18
Kara Kedi (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Edgar Allan Poe’nun gizemli, sıra dışı hikâyelerinden biri Kara Kedi. Alışılmışın dışındaki olay örgüsüyle, neredeyse kriminal düzeyde detaylı bir cinayet kurgusu okuyacaksınız. Cana kıymanın zorluğu şöyle dursun, ruhunda cinayetin azabını hiç duymayan kahramanımız da yaşadıklarına inanmakta zorluk çeker. Kara Kedi’nin darağacına dönüşümü yine de onu etkileyecektir: “Başta dikkatimi çekmemişti. Lakin zamanla bu tüyler gözümde belirli bir şekle bürünmeye başladı. Bu figür, tüylerimi diken diken eden, beni nefrete boğan, korkudan deliye döndüren, olmaya yeltendiğim canavardan kurtulmak istememe sebep o korkunç şey; bir darağacıydı!”
Kara Kedi’nin yanı sıra bu derlemede Poe’nun; “Metzengerstein”, “Doktor Katran ve Profesör Tüy’ün Sistemi”, “Sıradağların Öyküsü” ve “Randevu” adlı dört hikâyesine daha yer veriliyor.
 

Kara Kedi (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 84 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Edgar Allan Poe tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 24.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tiamat (Ciltli) pdf oku indir başlıklı makalemizde Tiamat (Ciltli) indir, Tiamat (Ciltli) oku ve Tiamat (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kara Kedi (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.