Kapiland’ın Kıyameti pdf oku indir

tarafından
19
Kapiland’ın Kıyameti pdf oku indir

Serinin ilk iki kitabında dünyaya hükmeden Kapiland’a boyun eğmeyerek kirli oyunlarını bozmayı başaran Mehtap ve Marji artık birer üniversite öğrencisidir. Ankara’da yepyeni bir gelecek kurmaya çalışan iki gencin hayatları 2019 yılında yaşanan büyük bir depremle sarsılır. Persiya’yı depreme sebep olmakla suçlayan Kapiland’ın intikam için ateşlediği füzelerle dünya korkunç bir nükleer kıyamete sürüklenir. Mehtap ve Marji enkazdan kurtulduklarında takvimler 24 Ağustos 2049’u göstermektedir. Adeta 30 yıllık bir kış uykusundan uyanan gençler için zorlu bir hayatta kalma mücadelesi başlar. Yerküreyi yaşanılmaz bir yere dönüştüren Kapiland’ın başkanı Ege’deki bir adada konforlu yaşamına devam ederken yolu bir kez daha Mehtap ve Marji ile kesişir.  

Miyase Sertbarut, Kapiland’ın Kıyameti‘nde yarattığı distopik evrenle, sarsıcı bir öykü anlatıyor. Kitap, öyküsüne yön veren “yapay zekâ” karakteri üzerinden insani değerlere göndermelerde bulunurken; iyiliği, kötülüğü, hisleri, vefayı ve ahlakı sorguluyor.

Serinin ilk iki kitabı Kapiland’ın Kobayları ve Kapiland’ın Karanlık Yüzü, Maria Brzozowska imzalı yepyeni kapak görselleri ve gözden geçirilmiş yeni baskılarıyla, Kapiland’ın Kıyameti ile birlikte eş zamanlı olarak okurla buluşuyor. 
 

Kapiland’ın Kıyameti isimli 224 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Miyase Sertbarut tarafından kaleme alınmış ve TUDEM YAYINEVİ yayınevinin 28.02.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şeytan İncili + Kıyamet - Korku Gerilim 2 Kitap Takım Set pdf oku indir başlıklı makalemizde Şeytan İncili + Kıyamet - Korku Gerilim 2 Kitap Takım Set indir, Şeytan İncili + Kıyamet - Korku Gerilim 2 Kitap Takım Set oku ve Şeytan İncili + Kıyamet - Korku Gerilim 2 Kitap Takım Set pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kapiland’ın Kıyameti pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.