Kalp Söküğü Bir Resmin Mucizesi pdf oku indir

Kalp Söküğü  Bir Resmin Mucizesi pdf oku indir

Telefonu kapattıktan sonra gelen zarfa gözlerimi diktim. Zarfın üzerinde gönderenin adı yoktu ve nereden geldiği hakkında da bir şey yazmıyordu. Sadece üzerinde Bay Fletcher yazmaktaydı. Kapıyı açıp içeri girdikten sonra montumu çıkardım ve belimdeki tabancamı masanın üzerine bırakıp bu hiç beklemediğim zarfa kitlendim. Kimden geldiğini öğrenmek için sanırım zarfı açmam gerekiyordu. Yavaşça zarfın ucunu yırttım. İçinde yazılı bir şey, bir kâğıt parçası beklerken karşımda sadece bir resim duruyordu. Resimde bir aile vardı. En dikkat çeken ve benim kalbimi çarptıran şey ise hepsinin üzerinde isimlerinin yazılı olmasıydı. Kalbimi çarptıran derken resimdeki küçük çocuğun üzerindeki isim Fletcher idi. Diğer isimler ise baba Edward, anne Molly, büyük kız Emily, küçük kız Chhoe, erkek çocuğun üzerinde ise Zachary ve en küçüğün üzerinde ise Fletcher yazıyordu. Resme baktıkça şaşkınlığım artıyor içimden yoksalar geçmeye başlıyordu. Derken resmin arkasını çevirdiğimde kısa bir not gördüm. Notta, ‘Fletcher ailene kavuşmak istiyorsan benden haber bekle, sana onların yerini söyleyeceğim,’ yazıyordu. Bir tuhaf olmuştum. Yıllardır aradığım mucize gözlerimin önünde duruyordu adeta.
Bu kitapta, Dedektif Fletcher’ın eline geçen resimden sonra ailesini bulmak için ülke ülke dolaşmasını; Oxford, Edinburgh, Reykjavik, Kopenhag, Bangkok, Viyana, Hanoi gibi şehirlerde yaşadığı maceraları, bir solukta okuyacaksınız.
 

Kalp Söküğü
Bir Resmin Mucizesi isimli 354 sayfadan oluşan kitap ; Mehmet Uysal tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 06.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Süleyman ve Divanı pdf oku indir başlıklı makalemizde Süleyman ve Divanı indir, Süleyman ve Divanı oku ve Süleyman ve Divanı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kalp Söküğü Bir Resmin Mucizesi pdf oku indir - PDF indir